Kontakt

91-848 Łódź,
ul. Inflancka 37

 

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 7:00-17:00
Sobota: nieczynne

Zarząd firmy, Dyrektor Zarządzający, Prokurent

Joanna Sołoducha
j.soloducha@saunopol.com.pl

 

Dział Zakupów

Katarzyna Książczyk
602-191-764
dostawy@saunopol.com.pl

Violetta Cieślińska
515-357-420
violetta.cieslinska@saunopol.com.pl

Magazyn

Katarzyna Arendt - kierownik ds. logistyki
602-192-137
katarzyna.arendt@saunopol.com.pl

Inżynier ds. wsparcia klienta inwestycyjnego

Mirosław Piech
602-714-386
miroslaw.piech@saunopol.com.pl

Serwis Kotłów i Instalacji

Stanisław Malik
602-191-689
stanislaw.malik@saunopol.com.pl

Dział Handlowy / Biuro

Jacek Michałowski
500-251-085
jacek.michalowski@saunopol.com.pl

Krzysztof Kaźmierczak
602-191-723
krzysztof.kazmierczak@saunopol.com.pl

Joanna Witkowska
602-191-863
joanna.witkowska@saunopol.com.pl

Adam Michalak
798-060-230
adam.michalak@saunopol.com.pl

Marcin Pytel
505-704-100
marcin.pytel@saunopol.com.pl

Dział Handlowy / Teren / Doradcy Klienta

Robert Doryń
509-396-014
robert.doryn@saunopol.com.pl

Kamil Kwiatkowski
660-035-047
kamil.kwiatkowski@saunopol.com.pl

Marcin Przybylski
602-191-674
marcin.przybylski@saunopol.com.pl

Kierownik ds. administracyjno - finansowych

Anna Korbień
602-192-069
finanse@saunopol.com.pl

Kontakt w sprawie pracy

rekrutacja@saunopol.com.pl

Saunopol - Grupa SBS
91-848 Łódź, ul. Inflancka 37

info@saunopol.com.pl
www.saunopol.com.pl

42 616-06-56, 42 656-37-27, 42 656-37-11
fax: 42-654-27-09

Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek: 7:00-17:00
Sobota: nieczynne