Kontakt

91-848 Łódź,
ul. Inflancka 37

(42) 616-06-56
(42) 656-37-27
(42) 656-37-11
fax: 42-654-27-09,42-616-06-56
info@saunopol.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 7:00-17:00
Sobota: nieczynne

Zarząd firmy, Dyrektor Zarządzający, Prokurent

Joanna Sołoducha
j.soloducha@saunopol.com.pl

 

Kierownik d/s Logistyki

Marzena Goździk
602-191-764
(42) 616-06-56 w. 28
dostawy@saunopol.com.pl

Kierownik Magazynu

Katarzyna Arendt
602-192-137
katarzyna.arendt@saunopol.com.pl

Inżynier ds. wsparcia klienta inwestycyjnego

Kamil Chrzanowski
602-714-386
kamil.chrzanowski@saunopol.com.pl

Serwis Kotłów i Instalacji

Stanisław Malik
602-191-689
stanislaw.malik@saunopol.com.pl

Dział handlowy / Biuro

Marcin Pytel
505-704-100
marcin.pytel@saunopol.com.pl

Marcin Przybylski
602-191-674
marcin.przybylski@saunopol.com.pl

Krzysztof Kaźmierczak
602-191-723
info@saunopol.com.pl

Dział Handlowy / Teren / Doradcy Klienta

Agnieszka Bartyzel
Doradca klienta ds. Inwestycji
798-060-230
agnieszka.bartyzel@saunopol.com.pl

Kamil Kwiatkowski
660-035-047
kamil.kwiatkowski@saunopol.com.pl

Jacek Maruszczak
602-191-863
jacek.maruszczak@saunopol.com.pl

Kierownik ds. administracyjno - finansowych

Anna Korbień
(42) 616-06-56
finanse@saunopol.com.pl

Referent ds. księgowości

Anna Biegańska
(42) 616-06-56
biuro@saunopol.com.pl

Saunopol - Grupa SBS
91-848 Łódź, ul. Inflancka 37

info@saunopol.com.pl
www.saunopol.com.pl

42 616-06-56, 42 656-37-27, 42 656-37-11
fax: 42-654-27-09

Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek: 7:00-17:00
Sobota: nieczynne