Aktualności

1802

Walka ze smogiem. Dopłaty do wymiany źródeł ogrzewania

ROK 2018 JEST KOLEJNYM, W KTÓRYM ŁÓDŹ KONTYNUUJE AKCJĘ WYMIANY PIECÓW, PRZYŁĄCZENIA DO SIECI CIEPLNEJ I GAZOWEJ ORAZ TERMOMODERNIZACJĘ SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI. 

Od 19 lutego do 31 marca każdy łodzianin, każda wspólnota mieszkaniowa czy przedsiębiorca może złożyć wniosek o dotację sięgającą 80 procent kosztów na wymianę pieca czy przyłączenie do sieci c.o. lub sieci gazowej.

Pełna treść artykułu znajduję sie na stronie http://uml.lodz.pl/dla-mieszkancow/ochrona-srodowiska/walka-ze-smogiem-doplaty-do-wymiany-zrodel-ogrzewania/

Łódź dofinansowuje termomodernizacje – Saunopol poleci fachowca oraz dostarczy towar pod wskazany adres.

Zapraszamy!

 

Więcej...
0312

Nowy grzejnik łazienkowy dedykowany dla Partnerów grupy SBS

Grzejnik łazienkowy ART1C

  • Nowoczesna forma grzejnika z płaskim profilem grzewczym.
  • Prosty i elegancki wygląd.
  • Wysokogatunkowa powierzchnia chrom.
  • 5 lat gwarancji.

TYLKO W HURTOWNIACH GRUPY SBS!

Więcej...
0810

Grzejniki Nanopanel

Czas obowiązywania promocji 02.10 – 31.10.2017 r.

Więcej...
0509

Separator popiołu Spider XS do systemów odkurzaczy centralnych

Uniwersalny separator do popiołu i płynów przeznaczony do współpracy z odkurzaczem centralnym. Jego zadaniem jest wstępne oczyszczanie zassanego powietrza oraz zabezpieczenie instalacji centralnego odkurzania przed uszkodzeniem ostrymi lub ciężkimi przedmiotami zassanymi w czasie sprzątania.

Więcej...
0409

Nową seria kotłów kondensacyjnych Victrix Tera marki Immergas.

We wrześniu 2017 na rynku pojawił się nowy model kotła kondensacyjnego marki Immergas – Victrix Tera. Wyróżniają go nowoczesne rozwiązania, zapewniające jeszcze większą niezawodność i wydajność przy wyjątkowo kompaktowym rozmiarze. Ten jeden z najmniejszych na rynku kotłów gazowych pod estetyczną formą kryje wiele praktycznych funkcji i stanowi kompletne rozwiązanie. Dostępny jest w wersji jednofunkcyjnej: Victrix Tera 24 PLUS (przystosowany do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u.) oraz w wersji dwufunkcyjnej Victrix Tera 28 1.

Więcej...
0308

KELLER Windsor S – nowa generacja kotłów kondensacyjnych

Gazowe kotły kondensacyjne KELLER Windsor S to wysokiej klasy urządzenia spełniające zaostrzone wymogi unijne dotyczące sprawności energetycznej. Przeznaczone są one zarówno do instalacji c.o., jak i do przygotowania c.w.u. Odznaczają się innowacyjną konstrukcją, gwarantującą wysoką jakość i doskonałe parametry użytkowo-techniczne. Szeroki zakres modulacji tych urządzeń (nawet od 3 kW) sprawia, że idealnie sprawdzają się również przy ogrzewaniu małych i dużych obiektów. Dostępne są w wersji jedno i dwufunkcyjnej.

Więcej...
3107

Kocioł Vaillant dostępny tylko w sieci Hutrowni grupy SBS

EcoTEC pro 246/5-3 (H-PL) to wiszące, jednofunkcyjne, gazowe kotły kondensacyjne do ogrzewania gazem ziemnym, które posiadają możliwość przezbrojenia na propan. Kompaktowe wymiary urządzenia i szeroka gama dedykowanych certyfikowanych systemów kominowych umożliwiają optymalną jego lokalizację w przestrzeni budynku.

Kotły mogą współpracować z regulatorami wyposażonymi w złącze komunikacyjne eBus, zarządzającymi parametrami pracy urządzenia w oparciu o temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną budynku.

Więcej...

Saunopol - Grupa SBS
91-848 Łódź, ul. Inflancka 37

Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek: 7:00-17:00
Sobota: nieczynne